Дитячий килимок

Дитячий килимок, як кращий подарунок для малюків.

 

 

Одним з ключових завдань, які виникають у всіх батьків з появою малюка, є оформлення дитячої кімнати. Дуже важливо уважно підійти до вибору інтер'єру, врахувати кожну деталь і вибрати правильне покриття для підлоги.

Ідеальні килими не тільки допоможуть вам зберегти тепло в кімнаті вашого малюка, але і стануть прекрасним доповненням до загального оформлення інтер'єру.

Віддаючи перевагу покриттю, що підходить для малюків, ви можете бути впевнені в їх безпеці. Адже вироби для дітей проходять всі етапи контролю і виготовляються відповідно до світових стандартів, норм і якості. Для їх в'язки використовують тільки натуральну сировину природного походження з додаванням волокон з синтетики.

Кожне дитяче підлогове покриття обробляється спеціальною хімічною речовиною, що перешкоджає утворенню статичності і появі молі. Килимові доріжки для дітей легко очищаються і не вигоряють під дією сонячних променів. Маючи в своєму складі волокна з синтетики, вироби легко піддаються фарбуванню і не викликають алергічних реакцій. Килимові покриття для дітей виготовляються з підвищеною щільністю, вони не стираються і мають великий термін експлуатації. З таким елементом декору підлогу в дитячій кімнаті буде теплим, а ваш малюк буде рости в красу і затишок.

Приємною особливістю килимових покриттів для дитячої кімнати буде їх невибагливість в прибиранні. Доріжки легко очищаються за допомогою пилососа. При необхідності виріб можна чистити миючими засобами. Для більш ретельного догляду рекомендуємо іноді провітрювати виріб на свіжому повітрі.

 

 

Коментарі 0