Нова Серія LUXURY shaggy

Наша нова серія LUXURY shaggy прикрасить будь-який інтер'єр. Високий ворс дуже м'який і затишний, будь то у вітальні чи спальні, це килимок, який завершить ваш домашній образ.

Тепер ви можете надати своєму будинку елегантний стиль!
Ці домашні килимки з високим ворсом відрізняються простою елегантністю, яка ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу комфорту.

Ці розкішні килимки із серії LUXURY shaggy з високим ворсом, будь то білі, нейтрально-сірі або елегантні антрацитові, миттю перетворять вашу вітальню, надавши їй більш заспокійливу та розслаблюючу атмосферу.

Крім позачасового зовнішнього вигляду та прекрасного відчуття, ця колекція килимів також напрочуд міцна і проста у використанні.
Незважаючи на пухнастий ворс висотою 30 мм, вони легко чистяться і надзвичайно еластичні. Пряжа була протестована відповідно до стандарту Oeko-Tex® Standard 100, що гарантує відсутність у ній токсичних речовин для додаткового душевного спокою.

Тепер ви можете просто скинути взуття та відпочити після довгого робочого дня, уткнувшись пальцями ніг у м'який ворс, розслабляючись та насолоджуючись увечері!

Рекомендовані товари

Коментарі 0