breadcrumbs_revolution_theme

Запитання - відповіді на сайті СARPET.ua

Про килими

 

Чи близькі до реальності фотографії на сайті?

Ми намагаємося, щоб знімки килимів, представлених на нашому сайті, були максимально близькі до реальності. Проте, відтінок килима може незначно відрізнятися в залежності від налаштувань Вашого монітора.

Чи нові килими зі знижкою?

Килими в розділі знижок, як і вся продукція на сайті, не були в користуванні, високої якості і без браку.

Чому з килима вилазить ворс?

Перший час експлуатації новий килим може звільнятися від ворсинок, що скупчилися на поверхні виробу в процесі обробки і стрижки. Це явище, в тій чи іншій мірі, властиве килимам із віскози, вовни і акрилу. Це природний процес, не варто хвилюватись і намагались його прискорити.

Покупка

Де можна подивитися килими "вживу"?

 

Інтернет магазин CARPET.ua працює в режимі онлайн. Фізичний магазин де можна побачити і помацати товар: 
м. Хмельницкий, Чорновола 88/8

Телефони:
+38 067 21 888 81

+38 063 21 888 81
 

ЧАС работи:
з 11:00 до 19:00

субота і неділя з 10:00 до 18:00

 

Чи безпечно оплачувати покупки карткою на сайті?

Захищений платіж гарантує безпеку. Всі платежі здійснюються через зашифроване безпечне з'єднання, яке захищає наших клієнтів від шахрайства. Оплата підтверджується одноразовим паролем, який надсилається в SMS-повідомленні сервісом LiqPay.

 

Чи можна придбати килим в кредит?

На даний момент ця функція відсутня.

 

Доставка і повернення

Як швидко ви доставляєте килими?

В середньому доставка здійснюється на протязі 1-3 робочих днів, в залежності від наявності товару і роботи транспортної компанії.

 Яка вартість доставки?

Вартість доставки замовлення розраховується згідно тарифів перевізника.

Чи можу я повернути килим?

Килим можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки і якщо збережено його товарний вигляд. Якщо покупцеві не підійшов колір, розмір або "килим не ліг в інтер'єр", зворотню доставку оплачує покупець.

 Догляд

Як позбутися від заломів і вигинів на килимі?

Щоб позбутися вигинів і заломів, помістіть що-небудь важке (але безпечне) на край виробу. Протягом декількох днів килим повинен знаходитися на підлозі в розкладеному вигляді. Щоденне використання допоможе позбутися від вигинів. Більше корисних порад шукайте в нашій статті.

Як видалити пляму з килимового виробу?

 

Існують різні способи позбавлення від плям в залежності від типу килима і забруднення. Краще за все не зволікати і якомога швидше ретельно видалити пляму. 

 

Товар з категорії "ДОРІЖКА" - ВІДРІЗНА ПРОДУКЦІЯ  обміну або поверненню не підлягає! *

 

  ТОВАРИ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЮ

    Згідно статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

   Обмін або повернення товару можливе на протязі 14 днів, без врахування дня покупки, якщо триваліший термін обміну або повернення товару не було оголошено продавцем.         Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну або повернення потрібного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:

пункт 20. Килимові вироби метражні.