breadcrumbs_revolution_theme

Килимові вироби під замовлення 

Як часто буває так, що настільки потрібного нам товару немає в наявності! Особливо актуальним це є для комерційних підприємств та установ,

дошкільних закладів, шкіл тощо, для яких необхідні великі або індивідуальні обсяги килимових виробів в конкретному стилі та розмірі.

Пропонуємо вирішення даного питання: виготовлення необхідного килимового виробу під замовлення.

Дана послуга доступна для товарів з категорії


Килими , Доріжки  або Покриття  виробництва України.

Партнерські зв’язки інтернет-магазину      з фабрикою килимових виробів «KARAT» дозволяє отримати замовлений килим вже за 2-4 тижні.

Особливо сильно послуга виготовлення килимових виробів під замовлення може знадобитися установам, яким необхідні великі обсяги килимових доріжок для оформлення коридорів, холів, залів тощо. Та створення атмосфери офіційності та престижності в компанії.

Виготовлення килимових виробів під замовлення можливе при різних обсягах.

Можливим є навіть виготовлення килимових виробів під індивідуальні потреби щодо кольору, структури, характеристики та дизайну килима, килимової доріжки чи покриття в цілому.

 

 

Для уточнення усіх деталей щодо замовлення згідно з Вашими умовами телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів або пишіть на нашу електронну пошту за допомогою форми зв’язку в розділі «Контакти», і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!