Як вибрати килим з високим ворсом: поради для вашого домашнього інтер'єру

 

 

 

 

Вибір килима з високим ворсом не просте завдання, оскільки такі килими мають багато властивостей, які слід врахувати. У цій статті ми напишемо декілька порад, які допоможуть Вам обрати килим з високим ворсом для вашого будинку.

 

 

 

 

Матеріал
Перш за все, потрібно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений килим. Килимові вироби з високим ворсом можуть бути з різних матеріалів, таких як шерсть, бавовна, поліестер та інші. Кожен матеріал має свої переваги та недоліки, тому необхідно визначити, який матеріал найкраще підходить саме для Вашого будинку.

Густина ворсу
Густина ворсу також відіграє важливу роль при виборі килима з високим ворсом. Густина ворсу визначається кількістю вузлів на квадратний метр, і вона відрізняється у різних килимах. Чим більша густина ворсу, тим більше відчуття м'якості та комфорту він надає, краще зберігає тепло. Однак, килими з більшою густиною можуть бути важчими та складнішими у догляді, важче прибирати.

Розмір та форма
Перед покупкою килима необхідно визначити його розмір та форму. Це залежить від того, де ви плануєте розмістити килим. Якщо ви хочете прикрасити невелику кімнату, то краще вибрати менший килим, можна обрати овальну форму. Якщо ж ви хочете прикрасити велику кімнату, то можна обрати більший килим, якщо розмір не стандартний то наш магазин обріже килим чи доріжку під Ваші розміри.

Дизайн та кольори
Важливо враховувати дизайн та кольори, які будуть відповідати вашому інтер'єру та додавати до нього більше стилю. Будуть гармонійно доповнювати пастельними відтінками чи стануть яскравим акцентом у кімнаті. 
Якщо у Вас залишились запитання – ми з радістю надамо на них відповіді і допоможемо підібрати килим, який підходить саме Вам.

Коментарі 0