Door Mat collage brown/13 | Carpet.ua


1 500 ₴ 750 ₴
Є в наявності
Інші Варіанти
Door Mat Гриль - це килим високої якості, який збереже в безпеці область навколо гриля під час роботи гриля. Килим виконаний з жаростійкого і зносостійкого матеріалу. Матеріал килима дуже довговічний, він стійкий до вугілля і плям, які падають з продуктів та барбекю. Килим не боїться цвілі і вицвітання. Після використання килим чиститься за допомогою мила і води. Ви зможете завжди організувати будь-яке обране Вами місце для постановки гриля і не боятися, що забрудните його або пропалите вугіллям. Користуватися Вашим грилем за допомогою нашого килима комфортно і зручно!
Колекція Door Mat
Cтилістика Для барбекю
Вид Килим
Висота ворсу 17 мм
Ворсова основа -
Дизайн collage brown
Колір 13
Особливості Door Mat Гриль - це килим високої якості, який збереже в безпеці область навколо гриля під час роботи гриля. Килим виконаний з жаростійкого і зносостійкого матеріалу. Матеріал килима дуже довговічний, він стійкий до вугілля і плям, які падають з продуктів та барбекю. Килим не боїться цвілі і вицвітання. Після використання килим чиститься за допомогою мила і води. Ви зможете завжди організувати будь-яке обране Вами місце для постановки гриля і не боятися, що забрудните його або пропалите вугіллям. Користуватися Вашим грилем за допомогою нашого килима комфортно і зручно!
Склад Гума
Форма квадратна
Щільність 115 200 пучків/м.кв.
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.

Килим для гриля гумовий "Door Mat king of grill"
Килим для гриля гумовий "Door Mat king of grill"
В нас для Вас є щось ЦІКАВЕ - Килим для гриля гумовий "Door Mat king of grill" Наступають весняні теплі дні та можемо відкривати сезон барбекю. Переміщення з кухні на терасу або у двір - рекомендуємо "Door Mat king of grill"..

Теги: Door Mat, дормат, ljhvfn